Film
Skazany na miłość

Film Skazany na miłość
  Trailer  k filmu Skazany na miłość
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Skazany na miłość

Sympatická Eliška je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla. Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s

Originální název:

Bezva ženská na krku

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Tomáš Hoffman
Hrají a postavy: Petra Hřebíčková (Eliška), Ondřej Vetchý (Božíček), Miroslav Táborský (starosta), Jiří Langmajer (Pavel), Tereza Kostková (Klára), Jenovéfa Boková (Lucie)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: TV Puls

Recenze filmu Skazany na miłość:

Je to příjemná a pohodová komedie na kterou se dá koukat.
60% buryna10
Milá česká komedie obsazená skvělými herci, byl to velmi milý a příjemný film, který nezkazil náladu :thumbsup:
50% medvidek123
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina