Sledovat film Miluji tě modře online

Přehrajte si film Miluji tě modře HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Miluji tě modře na Prima!
  Trailer k filmu Miluji tě modře   Sledovat Miluji tě modře online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Miloš Šmídmajer
Hrají a postavy:
Marek Vašut, Hana Vagnerová, Miroslav Táborský, Filip Kaňkovský, Rostislav Novák ml., Oldřich Vlach
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Romantická komedie o strastech hledání a slastech nalézání.

33letý malíř David Bárta žije pod jednou střechou s matkou, která je posedlá jógou. Má záletného otce, který ho neustále zásobuje zaručeně osvědčenými radami, jak dobývat ženy. Osud mu navíc čerstvě nadělí vyhazov z Národní galerie. Ale to pravé zemětřesení jej v životě teprve čeká. Ve výloze klenotnictví David spatří aranžérku Terezu, krásnou bytost, do které se na první pohled zamiluje. Jenže Tereza má přítele Igora, artistu, rapla a žárlivce, který to zatraceně dobře umí s noži. Přesto se David všemožně snaží Terezu zaujmout a získat její sympatie. Už se může zdát, že se mu to daří, když jednoho dne Tereza záhadně zmizí.
Hodnocení:
39 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.