Sledovat film
Teorie tygra
online

Film Teorie tygra
  Trailer  k filmu Teorie tygra
Přehrajte si film Teorie tygra HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 306 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jan se po dobrovolné smrti svého tchána, kterého již opustila síla žít, ocitá na životní křižovatce. Tchyně rozhodovala o životě svého muže, a dokonce určila i to, jak bude probíhat jeho pohřeb. Jan si je jistý, že on a jeho žena Olga směřují ke stejnému vyústění. Připomene si minulost, kdy o svém životě rozhodoval sám a měl vlastní sny, a rozhodne se žít znovu se sebeúctou a svobodně. Touží znovu převzít vládu nad svým osudem a řešením je pro něj únik z dosavadního světa. Paralelně sledujeme také příběhy Janových vdaných dcer Olinky a Alenky a jeho zeťů Erika a Pepíka.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Radek Bajgar
Hrají a postavy: Jiří Bartoška (Jan), Eliška Balzerová (Olga), Táňa Vilhelmová (Olinka), Tatiana Vilhelmová (Constable), Jiří Havelka, Jakub Kohák (Josef)
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 20.8.2023 20:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina