Film Svěrací kazajka

Sledovat film
Svěrací kazajka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Adrien Brody putuje časem ... ve svěrací kazajce.
Veterán Války v Perském zálivu Jack Starks byl postřelen do hlavy. Když se uzdraví, vrací se do rodného Vermontu. Po úrazu ale ztrácí paměť. Obviní ho z vraždy policisty a je převezen do psychiatrické léčebny. Tam je podroben rozporuplné léčbě doktora Beckera. Dostává injekce s nevyzkoušenými léky, je spoután ve svěrací kazajce a dlouho zavřen v jedné ze schránek podzemní márnice. Starks je pod vlivem léků dezorientován, jeho mysl ho přenáší do budoucnosti, kde potkává Jackie a zjišťuje, že má do čtyř dní zemřít. Společně s Jackie se snaží najít způsob, jak osud obejít.

Žánr: Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: John Maybury
Hrají a postavy: Adrien Brody (Jack Starks), Keira Knightleyová (Jackie Priceová), Kris Kristofferson (Dr. Thomas Becker), Jennifer Jason Leighová (Dr. Lorensonová), Kelly Lynchová (Jean Priceová), Brad Renfro (Cizinec)
Scénář: Tom Bleecker, Marc Rocco, Massy Tadjedin
Země: USA, Velká Británie, Německo
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko