Sledovat film Svěrací kazajka online

Přehrajte si film Svěrací kazajka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1089 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Svěrací kazajka
  Trailer k filmu Svěrací kazajka   Sledovat Svěrací kazajka online
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
John Maybury
Hrají a postavy:
Adrien Brody (Jack Starks), Keira Knightleyová (Jackie Priceová), Kris Kristofferson (Dr. Thomas Becker), Jennifer Jason Leighová (Dr. Lorensonová), Kelly Lynchová (Jean Priceová), Brad Renfro (Cizinec)
Země:
USA, Velká Británie, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Adrien Brody putuje časem ... ve svěrací kazajce.

Veterán Války v Perském zálivu Jack Starks byl postřelen do hlavy. Když se uzdraví, vrací se do rodného Vermontu. Po úrazu ale ztrácí paměť. Obviní ho z vraždy policisty a je převezen do psychiatrické léčebny. Tam je podroben rozporuplné léčbě doktora Beckera. Dostává injekce s nevyzkoušenými léky, je spoután ve svěrací kazajce a dlouho zavřen v jedné ze schránek podzemní márnice. Starks je pod vlivem léků dezorientován, jeho mysl ho přenáší do budoucnosti, kde potkává Jackie a zjišťuje, že má do čtyř dní zemřít. Společně s Jackie se snaží najít způsob, jak osud obejít.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski