Film Sex ve městě 2

Sledovat film
Sex ve městě 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda si znovu ukousnou z Velkého Jablka.
Zábava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přináší film, ve kterém se vrací Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda. Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech. Co se stane po tom, co řeknete své Ano ? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to "Sex ve městě", kdyby neměl v záloze pár překvapení. Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu.

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Michael Patrick King
Hrají a postavy: Sarah Jessica Parkerová (Carrie Bradshawová), Kristin Davisová (Charlotte Yorková), Cynthia Nixonová (Miranda Hobbesová), Kim Cattrallová (Samantha Jonesová), Minglie Chen (Bergdorf prodavačka), Chris Noth (pan božský)
Scénář: Darren Star, Candace Bushnell, Michael Patrick King
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 45 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko