Sledovat film
Café Society
online

Film Café Society
  Trailer  k filmu Café Society
Přehrajte si film Café Society HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Café Society

Každého, kdo něco znamená, uvidíte v Café Society.
Bobby opouští zázemí věčně rozhádané židovské rodinky a míří do Hollywoodu poznat svět. Okouzlen oslnivým leskem filmových hvězd a především sličností sekretářky Vonnie, zakouší okamžiky závratného štěstí i trpkého zklamání. Se zlomeným srdcem, ale i nově nabytou protřelostí se vrací do rodného New Yorku, kde stane v čele podniku proslulého jak svou vybraností, tak hříšností. A když už se zdá, že se život daří, osud znovu zamíchá kartami.

Režie: Woody Allen
Hrají a postavy: Steve Carell (Phil Stern), Sheryl Leeová (Karen Sternová), Todd Weeks (Oscar), Paul Schackman (Al), Jodi Carlisleová (služka), Richard Portnow (Walt)
Scénář: Woody Allen
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 22.2.2024 17:50

Recenze filmu Café Society:

,,ŽIVOT JE TAK NEVYZPYTATELNÝ...“ ///

Na úvod podotknu, že Jesse jako mladík doufající ve světlý zítřky v Hollywoodu a krásná Kristen, nezkažená svůdným městem, tvoří sympatickou dvojici, která nádherně zapadá do Allenova vypravěčství. V Allenově podání je prostě (téměř) každá žena svůdná a žádnej milostnej trojúhelník není vobyčejnej. Tak jako tenhle film, kterej sice „JEN“ ukazuje, že stará láska nerezaví, ale zapadá do Allenova vidění života, kterej je komedií psanou sadistou. Možná zde máme nejslabší pointu z posledních filmů, ale síla melancholických pocitů (nejen Bobyho a Vonnie) by mě dokázala přinutit jít s hodnocení vo hvězdu vejš.

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Sním o filmových hvězdách (a domu s bazénem). 2.) Kvůli hlasitýmu rádiu bych nikoho nezabil… (nebo jo?). 3.) Thx za titule „mark82“.

/// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne
60% sestraJoy
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina