Sledovat film V dobré společnosti online

Přehrajte si film V dobré společnosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický V dobré společnosti na !
  Trailer k filmu V dobré společnosti   Sledovat V dobré společnosti online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Paul Weitz
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Dan), Topher Grace (Carter), Scarlett Johanssonová (Alex), Marg Helgenbergerová (Ann), David Paymer (Morty), Clark Gregg (Steckle)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
V dobré společnosti tentokrát svedli na filmové plátno proti sobě dvě generace. 49-letý marketingový ředitel jednoho vydavatelství je po mnoha letech ve vrcholné funkci degradován. Jak už to bývá při moderních restrukturalizacích. Jeho nadřízeným se stane teprve 26 letý čerstvý, ambiciózní, všeznalý expert na moderní vedení. Počáteční vzájemná apatie se časem mění v neobvyklé přátelství, které je ale vystaveno zkoušce to když se mladý šéf zamiluje do dcery svého staromódního podřízeného.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski