Film
Úsměv Mony Lisy

Film Úsměv Mony Lisy
  Trailer  k filmu Úsměv Mony Lisy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Úsměv Mony Lisy

Příběh ženy, která měla velké srdce a tvrdou hlavu.
Katherine Watson v roce 1953 přijíždí na prestižní univerzitu Wellesley, kde získala místo profesorky historie umění. Krátce po svém příjezdu zjistí, že prostředí na prestižní škole je velmi konzervativní. Když Katherine začne své studentky povzbuzovat k tomu, aby začaly přemýšlet nezávisle, dostane se do konfliktu s ostatními profesory, některými absolventy a dokonce i jednou ze svých studentek. Katherine se snaží učit své studentky myslet samostatně a nezávisle ve světě, ve kterém jim všichni ostatní říkali, jakým způsobem mají žít. Jejich pokusy o nalezení vlastní cesty nakonec pomohou změnit životní kurs i jí samotné.

Originální název:

Mona Lisa Smile

Režie: Mike Newell
Hrají a postavy: Julia Robertsová (Katherine Watsonová), Kirsten Dunstová (Betty Warrenová), Julia Stilesová (Joan Brandwynová), Maggie Gyllenhaalová (Giselle Levyová), Ginnifer Goodwinová (Connie Bakerová), Dominic West (Bill Dunbar)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina