Sledovat film Pod jednou střechou online

Přehrajte si film Pod jednou střechou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie, Romantický Pod jednou střechou na !
  Trailer k filmu Pod jednou střechou   Sledovat Pod jednou střechou online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Greg Berlanti
Hrají a postavy:
Katherine Heiglová (Holly Berensonová), Josh Duhamel (Eric Messer), Josh Lucas (Sam), Alexis Clagett (Sophie), Brynn Clagett (Sophie), Brooke Clagett (Sophie)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Romantická komedie "Life As We Know It" je o Holly Berenson - úspěšné podnikatelce v cateringu a Ericu Messerovi, který je nadějným režisérem sportovního kanálu. Po katastrofálním prvním rande mají společnou jen jedinou věc - nenávist k tomu druhému a lásku pro jejich společnou kmotřenku Sophie. Když se ale najednou stanou tím jediným, co Sophie na celém světě má, musí odložit rozdíly stranou. Během manévrování mezi kariérou a společenským životem musí najít také společnou řeč, když žijí pod jednou střechou.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski