Sledovat film
Sedem statočných
online

Film Sedem statočných
  Trailer  k filmu Sedem statočných
Přehrajte si film Sedem statočných HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 505 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Sedem statočných

Nezapomenutelní pistolníci vyrážejí do boje proti banditům.
V sálajícím horku mexické pouště čeká vesnice ovládaná strachem na zuřivý útok Calvery a jeho banditů. Zoufalí, terorizovaní, okrádaní a ponižovaní vesničané se obávají útok opětovat a koupit si pušky z amerického pomezí. Naštěstí však narazí na sedm statečných chlapíků, partu tvrdých, nájemných pistolníků, kteří se rozhodnou vesnici banditů zbavit. Pod vedením Chrise Adamse se sedm statečných mužů vrhá do krutého boje o klidný život ve vesnici.

Originální název:

The Magnificent Seven

Režie: John Sturges
Hrají a postavy: Yul Brynner (Chris Larabee Adams), Eli Wallach (Calvera), Steve McQueen (Vin Tanner), Charles Bronson (Bernardo O'Reilly), Robert Vaughn (Lee), Brad Dexter (Harry Luck)
Země: USA
Rok výroby: 1960
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 17.11.2023 16:50

Recenze filmu Sedem statočných:

Nie som fanúšik westernov, a bolo to na mne aj cítiť. Sedem statočných však svoje kvality má, čo sa jednoducho poprieť nedá. Najmä herecké výkony, ktoré sú najdôležitejším faktorom, ťahajú kvalitu tohto snímku k obrovským percentuálnym hodnotám. Winnetou je ale pre mňa lepším filmom :)
80% Carnifex
Právem je tento westernový snímek prohlášen za krále všech westernů. Není tajemstvím, že se jedná o předělávku japonského samurajského easternu ´Sedm samurajů´, který se dnes řadí mezi filmové klenoty. Působivé střelecké souboje, velkolepý hrdinové a skvělé herecké obsazení děla ze snímku to, co je. Co postava, to osobitý charakter mající skutečnou hloubku, která vede až k sebepoznání. Mnohé scény svojí atmosférou i dnes tají dech a dá se říci, že do dnes se něco takového nepodařilo překonat. Jedná se o hrdinský příběh, kde má každý k takovému skutku svůj osobitý důvod. K působnosti dopomáhá i naprosto skvělá hudba. Skvělý scénář, skvělá výprava, skvěle natočené. Westernový kult, jaký nemá obdoby.
100% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina