Sledovat film Velký útěk online

Přehrajte si film Velký útěk HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, historický, thriller, válečný Velký útěk na ČT2!
  Trailer k filmu Velký útěk   Sledovat Velký útěk online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, historický, thriller, válečný
Režie:
John Sturges
Hrají a postavy:
Steve McQueen (Hilts 'The Cooler King'), James Garner (Hendley 'The Scrounger'), Richard Attenborough (Bartlett 'Big X'), James Donald (Ramsey 'The SBO'), Charles Bronson (Danny 'Tunnel King'), Donald Pleasence (Blythe 'The Forger')
Země:
USA
Rok výroby:
1963
Popis:
Příběh o neuvěřitelném hromadném útěku dvě stě padesáti vojáků spojeneckých armád z německého zajateckého tábora.

Za 2. světové války nejvyšší německé velení zřídilo speciální tábor, kam byli deportováni nejproblémovější zajatci spojeneckých armád. Velitel tábora plukovník von Luger upozorní seniora zajatých spojeneckých důstojníků kapitána Ramseye, že z tohoto tábora, který má nejtvrdší opatření proti útěku, se nikomu uniknout nepodaří. Ten však von Lugerovi připomene, že pokusit se o útěk ze zajetí je povinností každého správného důstojníka. A hned první den se tuto povinnost pokusí splnit hned několik čestných mužů. Neúspěšně. Velitel Barlett, jemuž se podařilo zorganizovat už několik útěků, proto navrhne Ramseymu neuvěřitelnou akci, při níž by z tábora zmizelo najednou dvě stě padesát zajatců. A tak se rozjedou dokonale utajené přípravy na největší útěk této války, v němž klíčovou roli hrají Američané Hendley a Hilts, Angličan Blythe, Australan Sedgwick a Polák Velinski...
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski