Sledovat film Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy online

Přehrajte si film Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy na !
  Trailer k filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy   Sledovat Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy online
Žánr:
akční, dobrodružný
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Indiana Jones), Karen Allenová (Marion Ravenwood), Paul Freeman (Dr. Rene Belloq), Ronald Lacey (Major Arnold Toht), John Rhys-Davies (Sallah), Denholm Elliott (Dr. Marcus Brody)
Země:
USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Archeolog a dobrodruh Harrison Ford musí najít biblickou Archu úmluvy se zvláštní mystickou silou dříve, než ji nacisté zneužijí.

Rok: 1936 Místa pobytu: Amazonie, Tibet a Egypt Indiana Jones, slavný archeolog a tomb raider je pověřen vládou spojených států, aby našel mystickou archu úmluvy. Ve svém patrání, ale není osamocen. Sám fuhrer třetí říše má na ziskání archy eminentní zájem, jenž ale nepramení z touhy po prozkoumání neprobádaného ba ani přáním vystavit archu v muzeu.
Hodnocení:
85 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.