Film Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

Sledovat film
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Archeolog a dobrodruh Harrison Ford musí najít biblickou Archu úmluvy se zvláštní mystickou silou dříve, než ji nacisté zneužijí.
Rok: 1936 Místa pobytu: Amazonie, Tibet a Egypt Indiana Jones, slavný archeolog a tomb raider je pověřen vládou spojených států, aby našel mystickou archu úmluvy. Ve svém patrání, ale není osamocen. Sám fuhrer třetí říše má na ziskání archy eminentní zájem, jenž ale nepramení z touhy po prozkoumání neprobádaného ba ani přáním vystavit archu v muzeu.

Žánr: Akční, Dobrodružný
Režie: Steven Spielberg
Hrají a postavy: Harrison Ford (Indiana Jones), Karen Allenová (Marion Ravenwood), Paul Freeman (Dr. Rene Belloq), Ronald Lacey (Major Arnold Toht), John Rhys-Davies (Sallah), Denholm Elliott (Dr. Marcus Brody)
Scénář: Lawrence Kasdan, Philip Kaufman, George Lucas
Země: USA
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 84 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko