Sledovat film Skleněné peklo online

Přehrajte si film Skleněné peklo HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Skleněné peklo na Nova Cinema, JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Skleněné peklo   Sledovat Skleněné peklo online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
John Guillermin
Hrají a postavy:
Steve McQueen (šéf O'Hallorhan), Paul Newman (Doug Roberts), William Holden (Jim Duncan), Faye Dunawayová (Susan), Fred Astaire (Harlee Claiborne), Susan Blakelyová (Patty)
Země:
USA
Rok výroby:
1974
Popis:
San Francisco slaví. Právě byl zprovozněn nejvyšší mrakodrap světa. Party se odehrává v nejvyšším 135. patře. Stavební firma však šetřila a zanedbala bezpečnostní opatření. Neštěstí na sebe nenechá dlouho čekat a tak uprostřed oslavy vypukne v 87. patře požár. Hosté mají odříznutou cestu, záchranářská akce začíná... Tento slavný katastrofický film, který měl premiéru 18. prosince 1974, byl natočen podle románu tendemu Scortia/Robinson. Pro věrohodné záběry v exteriéru byl postaven 30 m vysoký model mrakodrapu. Film získal 3 Oscary (kamera, střih, píseň "We May Never Love Like This Again") a Zlatý glóbus za mužský herecký výkon ve vedlejší roli pro Freda Astairea (postava sňatkového podvodníka).
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski