LL Cool J

herec|producent|skladatel
LL Cool J - Lovci myšlenek
LL Cool J - Lovci myšlenek
Narozen: 14.1.1968, Bay Shore, Long Island, New York, USA (54 let)
Výška: 187 cm
Rodné jméno: James Todd Smith
LL COOL J alias JAMES TODD SMITH se stal hip-hopovou senzací světa hudebního showbyznisu roku 1985 a od té doby prodal více než dvacet miliónů nosičů. Do filmu se mu podařilo vstoupit stejně důrazně jako do hudby, když se objevil v hlavní roli po boku Jamie Lee Curtisové v dosud posledním pokračování slavného hororu Halloween. Poté se ještě objevil v televizním seriálu Oz. V současné době hraje tento dvojnásobný vítěz ceny Grammy v komediálním televizním seriálu In the House a spolu s Al Pacinem a Dennisem Quaidem se připravuje na nový film Olivera Stonea Any Given Sunday a pro Miramax hodlá pracovat ve filmu In Too Deep.

Mezi jeho další filmy patří Hračky, Poldovi v patách a Krush Groove. Více

Cool J nedávno dokončil svoji autobigrafii "I Make My Own Rules". Je držitelem ceny MTV za rok 1997 a je hvězdou dvou mezinárodních reklamních kampaní pro firmu Coca-Cola a Gap. Méně
Přehrajte si pořady s Llem Coolem J. kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 411 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

pořady s Llem Coolem J. připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko