Sledovat film
Růžový panter 2
online

Film Růžový panter 2
  Trailer k filmu Růžový panter 2 Trailer
Přehrajte si film Růžový panter 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 329 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Steve Martin je zpět jako inspektor Clouseau.
Film Růžový panter 2 je pokračováním úspěšného hitu z roku 2006, v němž se Steve Martin poprvé ujal role neohroženého a neohrabaného francouzského detektiva, inspektora Jacuese Clouseaua. Když začnou po celém světě mizet vzácné šperky včetně legendárního diamantu Růžový panter, je šéfinspektor Dreyfus nucen zapojit Clouseaua do vyšetřování jakožto člena mezinárodního týmu detektivů a odborníků, pověřeného dopadením zloděje a navrácením odcizených šperků. Po boku Stevea Martina se objevují Jean Reno a Emily Mortimer (coby Nicole, objekt jeho svérázně se projevujících vášní). Členy mezinárodního týmu špičkových detektivů ztvárnili Andy Garcia, Alfred Molina, Yuki Matsuzaki a bollywoodská hvězda Aishwarya Rai Bachchan. Příběh filmu se odehrává především v Paříži a Římě.

Režie: Harald Zwart
Hrají a postavy: Steve Martin (inspektor Jacques Clouseau), Jean Reno (Ponton), Emily Mortimerová (Nicole), Andy Garcia (Vicenzo), Alfred Molina (Pepperidge), Molly Simsová
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 11.12.2022 16:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська