Film
Já, padouch 2

Film Já, padouch 2
  Trailer  k filmu Já, padouch 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Já, padouch 2

Když svět potřebuje hrdinu, pomůže padouch.
Z největšího světového superpadoucha Grua se stal superotec, rodinné pohody si ale neužije dlouho. Tajná arktická laboratoř byla ukradena a Gru je rekrutován Antipadoušskou ligou, jejíž šéf sice padouchy hluboce opovrhuje, ale kdo se může do myšlení zlosyna vcítit líp než zlosyn bývalý? A tak Gru na stará kolena začne páchat dobro a má s tím plné ruce práce. Na scéně se totiž objevuje obzvlášť zákeřný padouch Eduardo a nevysvětlitelně začínají mizet Mimoni.

Originální název:

Despicable Me 2

Hrají a postavy: Steve Carell (Gru (hlas)), Kristen Wiigová (Lucy Wilde (hlas)), Benjamin Bratt (Eduardo (hlas)), Miranda Cosgroveová (Margo (hlas)), Russell Brand (doktor Nefario (hlas)), Ken Jeong (Floyd (hlas))
Scénář: Ken Daurio, Cinco Paul
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina