Sledovat film Rozkošný příběh online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rozkošný příběh
  Trailer k filmu Rozkošný příběh   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Romantický
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Věra Ferbasová (Helena Veselá), Zita Kabátová (Miluška Kovářová), František Krištof-Veselý (JUDr. Jára Nerad), Oldřich Nový (Jaroslav Nerad), Růžena Šlemrová (Ema Neradová), Jan Pivec (Karel Dobeš)
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Láska, milostné intriky, v nichž proti sobě stojí bohatá a chudá dívka, veselé momenty i řada písniček v české filmové komedii.

Milionářský synek Jára Nerad měl jít se snoubenkou do divadla, jenomže se s ní toho dne pohádal - a rozešli se ve zlém. Járovi zůstal lístek navíc a rozhodl se ho věnovat dívce, kterou náhodně potkal. Tou půvabnou neznámou byla prodavačka Helena Veselá. Má sice asi tolik prostředků jako kostelní myš, před svým společníkem v divadle však předstírá, že rovněž pochází z vyšších vrstev. Pravda vyjde najevo hned nazítří, když mladý muž zabloudí do obchodu, kde Helena pracuje. Dívčin prostý původ mu naštěstí nevadí, takže spolu začnou chodit, snobská matinka Neradová ale synově nové známosti nepřeje a spřádá intriky, aby ho bohatě oženila...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski