Sledovat film Co se šeptá online

Přehrajte si film Co se šeptá online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Co se šeptá na CS Film!
  Trailer k filmu Co se šeptá   Sledovat Co se šeptá online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Hugo Haas
Hrají a postavy:
Jiřina Štěpničková (Helena Horáková), Hugo Haas (Vilém Gregor), Karel Veverka (otec), Saša Rašilov (penzista), František Roland (Gardener Sebor), Růžena Šlemrová (Scandalmonger)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Příběh neobvyklého manželského trojúhelníku na přelomu století.

Romantický příběh je vyprávěn dvojicí všeznalých klepen. Helena, krásná a nadaná studentka hudby, podlehne lehkomyslnému kolegovi Rudovi. Ten však záhy odjede do Paříže. Po čase Helena zjistí, že je těhotná, Rudolf se ale neozývá. Již dříve byl dívce velkou oporou přítel Vilém, který ji tajně miluje. Nabídne dívce manželství, chce jí být dobrým manželem a milujícím otcem dítěte. Helena pod láskyplnou péčí Viléma prožívá klidné dny v bohatství a přepychu, spolu se pečlivě starají o syna Ivana. Po letech se ale nečekaně vrátí Rudolf, který se stal druhým kapelníkem v pařížské Opeře...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski