Sledovat film Reportér online

Přehrajte si film Reportér HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Reportér na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Reportér   Sledovat Reportér online
Žánr:
thriller
Režie:
Lee Daniels
Hrají a postavy:
Zac Efron (Jack Jansen), Matthew McConaughey (Ward Jansen), Nicole Kidmanová (Charlotte Bless), John Cusack (Hillary Van Wetter), David Oyelowo (Yardley Acheman), Scott Glenn (W.W. Jansen)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Píše se rok 1969. Ostřílený reportér Ward Jansen se s kolegou vrací do svého rodného města na Floridě. Chce na místě činu získat více informací o událostech, po kterých se samotářský lovec aligátorů, Hillary van Wetter, ocitl v cele smrti. Van Wetter čeká na popravu kvůli vraždě šerifa, z níž byl usvědčen navzdory chybějícím důkazům. V pátrání pomáhá Wardovi i jeho mladší bratr, Jack, a půvabná Charlotte, jež věří v lovcovu nevinu. Ne každý ve městě ale jejich snahu vítá s nadšením a ne každý s nimi chce hrát čistou hru.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski