Sledovat film Reportér online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Reportér
  Trailer k filmu Reportér   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Thriller
Režie:
Lee Daniels
Hrají a postavy:
Zac Efron (Jack Jansen), Matthew McConaughey (Ward Jansen), Nicole Kidmanová (Charlotte Bless), John Cusack (Hillary Van Wetter), David Oyelowo (Yardley Acheman), Scott Glenn (W.W. Jansen)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Píše se rok 1969. Ostřílený reportér Ward Jansen se s kolegou vrací do svého rodného města na Floridě. Chce na místě činu získat více informací o událostech, po kterých se samotářský lovec aligátorů, Hillary van Wetter, ocitl v cele smrti. Van Wetter čeká na popravu kvůli vraždě šerifa, z níž byl usvědčen navzdory chybějícím důkazům. V pátrání pomáhá Wardovi i jeho mladší bratr, Jack, a půvabná Charlotte, jež věří v lovcovu nevinu. Ne každý ve městě ale jejich snahu vítá s nadšením a ne každý s nimi chce hrát čistou hru.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski