Sledovat film
Insidious: Kapitola 2
online

Film Insidious: Kapitola 2
  Trailer k filmu Insidious: Kapitola 2 Trailer
Přehrajte si film Insidious: Kapitola 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 401 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Přijdete o vše, na čem vám záleží.
V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí.

Žánr: Thriller, Horor
Režie: James Wan
Hrají a postavy: Patrick Wilson (Josh Lambert), Rose Byrneová (Renai Lambertová), Ty Simpkins (Dalton Lambert), Lin Shayeová (Elise Rainierová), Barbara Hersheyová (Lorraine Lambertová), Steve Coulter (Carl)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 15.10.2022 22:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko