Film Rambo III

Sledovat film
Rambo III
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Poprvé bojoval sám za sebe. Podruhé za svou vlast. Tentokrát bojuje za svého přítele...
Americký akční film, který je třetí částí trilogie o veteránovi vietnamské války Johnu Rambovi. Na jeho počátku přijíždí do thajského kláštera, kde se Rambo snaží najít klid v duši, plukovník Trautman s nabídkou další bojové akce, tentokrát v Afghánistánu. Rambo však odmítne a teprve když se dozví, že byl Trautman při akci zajat ruskými okupanty, opustí poklidné meditace a vydá se příteli na pomoc. Vyzbrojen nebývalým arzenálem a stejně nebývalou odvahou, vydá se bez dlouhých řečí přímo do rudého pekla. Podaří se mu proniknout až k zajatému a sadistickým velitelem mučenému Trautmanovi a s pomocí afghánských povstalců ho osvobodit. Ještě však není vyhráno, protože ho čeká střetnutí nebezpečnější než všechna předchozí...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Thriller, Válečný
Režie: Peter MacDonald
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Rambo), Richard Crenna (Trautman), Marc de Jonge (Zaysen), Kurtwood Smith (Griggs), Spiros Focás (Masoud), Sasson Gabai (Mousa)
Scénář: David Morrell, Sylvester Stallone, Sheldon Lettich
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko