Sledovat film Bojové nasazení online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bojové nasazení
  Trailer k filmu Bojové nasazení   Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Válečný
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (Gunnery Sgt. Tom Highway), Marsha Masonová (Aggie), Everett McGill (Maj. Malcolm A. Powers), Moses Gunn (Sgt. Webster), Eileen Heckartová (Malá Mary), Bo Svenson (Roy Jennings)
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Válečný veterán Clint Eastwood je vyslán na svou poslední misi u námořnictva. Získá si svým tvrdým zacházením své podřízené? Počká na něj bývalá manželka Adgie, nebo zůstane sám?

Seržant Thomas Highway, veterán z války v Koreji, kde získal řadu vysokých vyznamenání, je sice tělem i duší voják, ale měl problémy s pitím a následnými rvačkami, takže je nakonec potrestán a převelen. Vrací se do školy, kde má cvičit nováčky námořní pěchoty. V jednotce, kterou dosatne na starost, vládne totální chaos. Všichni by to vzdali. Ne tak seržant Highway. Pěstí a upřímným chlapským slovem žene rozmazlené rekruty na cvičák a zanedlouho udělá průzkumáka dokonce i z černocha Stitcha Jonese, který byl v civilu něčím tak opovrženíhodným jako je rockovým zpěvák. Píše se rok 1983 a cepovaní vojáci se nekompromisnímu postoji a tvrdosti svého seržanta pošklebují jen do okamžiku, kdy dostanou rozkaz k bojovému nasazení na Grenadě.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski