Sledovat film Bojové nasazení online

Přehrajte si film Bojové nasazení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bojové nasazení
  Trailer k filmu Bojové nasazení   Sledovat Bojové nasazení online
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Válečný
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (Gunnery Sgt. Tom Highway), Marsha Masonová (Aggie), Everett McGill (Maj. Malcolm A. Powers), Moses Gunn (Sgt. Webster), Eileen Heckartová (Malá Mary), Bo Svenson (Roy Jennings)
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Válečný veterán Clint Eastwood je vyslán na svou poslední misi u námořnictva. Získá si svým tvrdým zacházením své podřízené? Počká na něj bývalá manželka Adgie, nebo zůstane sám?

Seržant Thomas Highway, veterán z války v Koreji, kde získal řadu vysokých vyznamenání, je sice tělem i duší voják, ale měl problémy s pitím a následnými rvačkami, takže je nakonec potrestán a převelen. Vrací se do školy, kde má cvičit nováčky námořní pěchoty. V jednotce, kterou dosatne na starost, vládne totální chaos. Všichni by to vzdali. Ne tak seržant Highway. Pěstí a upřímným chlapským slovem žene rozmazlené rekruty na cvičák a zanedlouho udělá průzkumáka dokonce i z černocha Stitcha Jonese, který byl v civilu něčím tak opovrženíhodným jako je rockovým zpěvák. Píše se rok 1983 a cepovaní vojáci se nekompromisnímu postoji a tvrdosti svého seržanta pošklebují jen do okamžiku, kdy dostanou rozkaz k bojovému nasazení na Grenadě.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski