Sledovat film Barbar Conan online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Barbar Conan
  Trailer k filmu Barbar Conan   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Marcus Nispel
Hrají a postavy:
Jason Momoa (Conan), Stephen Lang (Khalar Zym), Rachel Nicholsová (Tamara), Ron Perlman (Corin), Rose McGowanová (Marique), Bob Sapp (Ukafa)
Scénář:
Robert E. Howard, Sean Hood, Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Žiju. Miluju. Zabíjím.

Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko