Film Svatý

Sledovat film
Svatý
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je to nebezpečný hráč, hraje vabank s policií i mafií.
Záhadný muž jménem Simon Templer, přezdívaný Svatý, má na svém kontě sérii odvážných loupeží a přepadení. Při té poslední zkříží cestu všemocnému šéfovi ruské mafie a vlivnému ruskému biznismenovi - Ivanovi Tretjakovi. Ten se totiž chce zbavit ruského prezidenta Karpova a získat formuli na výrobu superlaciné energie, na které pracuje mladá atomová vědkyně Emma Russellová. Chladnokrevný Tempar, kterého si Tretjak najme, aby se spojil s Emmou, bez jejíž pomoci se nová technologie nedá realizovat, se do přitažlivé romanticky založené ženy zamiluje. Prestižní zápas s Tretjakem se promění na boj o život...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Romantický, Thriller
Režie: Phillip Noyce
Hrají a postavy: Val Kilmer (Simon Templar), Elisabeth Shueová (Dr. Emma Russellová), Rade Serbedzija (Ivan Tretiak), Valeri Nikolayev (Ilya Tretiak), Henry Goodman (Dr. Lev Botvin), Alun Armstrong (Inspektor Teal)
Scénář: Leslie Charteris, Jonathan Hensleigh, Wesley Strick
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko