Sledovat film Svatý online

Přehrajte si film Svatý online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1655 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Svatý
  Trailer k filmu Svatý   Sledovat Svatý online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Romantický, Thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají a postavy:
Val Kilmer (Simon Templar), Elisabeth Shueová (Dr. Emma Russellová), Rade Serbedzija (Ivan Tretiak), Valeri Nikolayev (Ilya Tretiak), Henry Goodman (Dr. Lev Botvin), Alun Armstrong (Inspektor Teal)
Scénář:
Leslie Charteris, Jonathan Hensleigh, Wesley Strick
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Je to nebezpečný hráč, hraje vabank s policií i mafií.

Záhadný muž jménem Simon Templer, přezdívaný Svatý, má na svém kontě sérii odvážných loupeží a přepadení. Při té poslední zkříží cestu všemocnému šéfovi ruské mafie a vlivnému ruskému biznismenovi - Ivanovi Tretjakovi. Ten se totiž chce zbavit ruského prezidenta Karpova a získat formuli na výrobu superlaciné energie, na které pracuje mladá atomová vědkyně Emma Russellová. Chladnokrevný Tempar, kterého si Tretjak najme, aby se spojil s Emmou, bez jejíž pomoci se nová technologie nedá realizovat, se do přitažlivé romanticky založené ženy zamiluje. Prestižní zápas s Tretjakem se promění na boj o život...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko