Sledovat film Ďábelské líbánky online

Přehrajte si film Ďábelské líbánky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Ďábelské líbánky na ČT1!
  Trailer k filmu Ďábelské líbánky   Sledovat Ďábelské líbánky online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Jan Libíček (Kapitán Libíček), Josef Beyvl (Hajný Vojta), Josef Bláha (policejní úředník), Jana Brejchová (Dagmar), Vlastimil Brodský (Docent Kostohryz), Josef Chvalina (Zaměstnanec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Bláznivá, možná i trochu černá komedie o soupeření dvou asistentek o jednoho elegantního a šarmantního vědce.

Docent Kostohryz, je muž na úrovni. Okouzluje nejen svým elegantním zjevem a šarmantním vystupováním, ale také řadou geniálních vynálezů. Není divu, že se do něj zamilují obě jeho sličné asistentky Dagmar a Ester. A protože ani jedna nemíní té druhé ustoupit, rozpoutá se kolem docenta skutečná válka, v jejímž důsledku vyhoří laboratoř, vybuchne atomový kryt a sám docent se nejednou ocitne v nebezpečí života. Do případu se pouští roztržitý kapitán Libíček se svou šoférkou Alžbětou a přinutí Kostohryze, aby se účastnil jeho neobvyklého plánu na odhalení zločinu. Líbánky v idylické šumavské chalupě se však brzy mění v boj o život plný otrávených jídel, padajících stromů zřícených lávek a podobných kratochvílí.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski