Sledovat film Půlnoční běh online

Přehrajte si film Půlnoční běh HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, krimi Půlnoční běh na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Půlnoční běh   Sledovat Půlnoční běh online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, krimi
Režie:
Martin Brest
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Jack Walsh), Charles Grodin (Jonathan Mardukas), Yaphet Kotto (Alonzo Mosely), John Ashton (Marvin Dorfler), Dennis Farina (Jimmy Serrano), Joe Pantoliano (Eddie Moscone)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Je pro bývalého poldu větším neštěstím ukecaný mafiánský účetní, kterého má dopravit k soudu nebo mafie, která je jim v patách?

Jonathan "The Duke" Mardukas zpronevěřil 15 miliónů dolarů jedné partě, poukáže je jako na charitu a poté na svou soudní kauci. Slíbí Jacku Walshovi 100000 dolarů, když doveze z New Yorku do Los Angeles včas a živého. Rázem se situace změní ve velké pronásledování. FBI chce aby Duke svědčil proti partě, parta se mu chce pomstít a Walsh ho má na starosti. A tak se dva nepravděpodobní partneři mohou změnit v zabijáky ... v akční komedii PŮLNOČNÍ BĚH.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski