Sledovat film
Půlnoční běh
online

Film Půlnoční běh
  Trailer  k filmu Půlnoční běh
Přehrajte si film Půlnoční běh HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kdo tu vlastně je zločinec a kdo má největší zájem vlastnit pořádný balík peněz?
Lovec lidí Jack Walsh má šanci získat 100 000 dolarů. Musí však do pátku do půlnoci chytit účetního Jonathana Mardukase. Ten převedl 15 miliónů dolarů patřících mafii na konto sociální pomoci a navíc získal důležité tajné dokumenty. Nyní se skrývá na neznámém místě. To, co zpočátku vypadalo jako jednoduchá věc, se velmi rychle začne komplikovat. Kromě Walshe pronásleduje hledaného muže také mafie a FBI. Jack Walsh najde Mardukase poměrně rychle, ale nehodlá ho předat do rukou FBI dříve, než důkladně pozná pravé důvody jeho jednání. Mít dobrosrdečného, upovídaného, všemi mastmi mazaného účetního pod dohledem déle než hodinu je ale nejspíše nad lidské síly.

Originální název:

Midnight Run

Režie: Martin Brest
Hrají a postavy: Robert De Niro (Jack Walsh), Charles Grodin (Jonathan Mardukas), Yaphet Kotto (Alonzo Mosely), John Ashton (Marvin Dorfler), Dennis Farina (Jimmy Serrano), Joe Pantoliano (Eddie Moscone)
Scénář: George Gallo
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 11.9.2023 20:05
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina