Film Půlnoční běh

Sledovat film
Půlnoční běh
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je pro bývalého poldu větším neštěstím ukecaný mafiánský účetní, kterého má dopravit k soudu nebo mafie, která je jim v patách?
Jonathan "The Duke" Mardukas zpronevěřil 15 miliónů dolarů jedné partě, poukáže je jako na charitu a poté na svou soudní kauci. Slíbí Jacku Walshovi 100000 dolarů, když doveze z New Yorku do Los Angeles včas a živého. Rázem se situace změní ve velké pronásledování. FBI chce aby Duke svědčil proti partě, parta se mu chce pomstít a Walsh ho má na starosti. A tak se dva nepravděpodobní partneři mohou změnit v zabijáky ... v akční komedii PŮLNOČNÍ BĚH.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi
Režie: Martin Brest
Hrají a postavy: Robert De Niro (Jack Walsh), Charles Grodin (Jonathan Mardukas), Yaphet Kotto (Alonzo Mosely), John Ashton (Marvin Dorfler), Dennis Farina (Jimmy Serrano), Joe Pantoliano (Eddie Moscone)
Scénář: George Gallo
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko