Sledovat film
Král komedie
online

Film Král komedie
  Trailer k filmu Král komedie Trailer
Přehrajte si film Král komedie online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 411 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Estrádní komik a bavič Robert Pupkin je přesvědčený, že se může stát hvězdou. Když jednoho večera zachrání svůj velký vzor, Jerryho Langforda před davem zfanatizovaných fanoušků, domnívá se, že už je blízko svého cíle. Využije situaci, aby předvedl své schopnosti a dostal šanci vystoupit jako komik v televizi. Jeho velký vzor se ho však, kupodivu, snaží co nejdříve zbavit. Když si to Pupkin uvědomí, sáhne po radikálním prostředku. Milovanou a slavnou televizní hvězdu jednoduše unese a svůj výstup v zábavné šou si prostě vynutí násilím.

Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Robert De Niro (Rupert Pupkin), Jerry Lewis (Jerry Langford), Diahnne Abbottová (Rita Keaneová), Sandra Bernhardová (Masha), Shelley Hacková (Cathy Longová), Ed Herlihy (Ed Herlihy)
Scénář: Paul D. Zimmerman
Země: USA
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська