Sledovat film Prodloužený čas online

Přehrajte si film Prodloužený čas online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Prodloužený čas
  Sledovat Prodloužený čas online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Jaromil Jireš
Hrají a postavy:
Miloš Kopecký (Prof. Svozil), Taťána Fischerová, Ota Sklenčka, Petr Čepek (Doc. Antos), Vladimír Tesař, Milan Klásek
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Stárnoucí profesor Miloš Kopecký se ohlíží za svým dosavadním životem, vzpomíná na dávné lásky, bilancuje radosti i prohry...

O lásce a stáří, nemoci, smrti a starostech všedního dne vypráví s humorným nádechem dramatický příběh Karla Svozila, stárnoucího profesora dějin výtvarného umění. Do života moudrého a kultivovaného muže a jeho milostného vztahu k mnohem mladší Aleně nečekaně zasáhne diagnóza rakovinového nádoru, která ho dovede až k úvahám o sebevraždě. Chmurné myšlenky však brzy vystřídá horečná aktivita, s níž se profesor Svozil snaží maximálně využít zbývající čas. Dopíše knihu, ožení se se svou milenkou, otevřeně vystoupí proti svému nadřízenému. Náhoda však celou situaci radikálně změní.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski