Sledovat film Mladý muž a bílá velryba online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mladý muž a bílá velryba
  Sledovat 1448 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Jaromil Jireš
Hrají a postavy:
Ivan Vyskočil (Bretislav Laboutka), Eduard Cupák (Viktor Panc), Jana Brejchová (Edita Beningerová), Zlata Adamovská (Nada), Jana Andresíková (pracovník), Zdeněk Blažek (Ferryman Gauss)
Země:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Příběh o lásce a nelásce, o snech a naději.

Jeden hrdina je dokonalým typem pasivity, "žije tak, jako by měl vše již za sebou" - Viktor v podání Eduarda Cupáka, druhý je "nabitá sluneční baterie, která do sebe čerpá stále novou energii" (Břéťa v podání Ivana Vyskočila). A mezi tyto muže vstoupí žena, která jde tvrdě za svou kariérou (Edita v podání výborné Jany Brejchové)...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko