Sledovat film Noc na Karlštejně online

Přehrajte si film Noc na Karlštejně online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály, romantický Noc na Karlštejně na !
  Trailer k filmu Noc na Karlštejně   Sledovat Noc na Karlštejně online
Žánr:
hudba & umění, komedie, muzikály, romantický
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Vlastimil Brodský (Emperor Karel IV.), Jana Brejchová (Empress Elise of Pomerania), Karel Höger (Archbishop Arnost of Pardubice), Jaroslav Marvan (Purkrabí), Miloš Kopecký (Duke Stepan of Bavaria), Waldemar Matuška (Cyprian prince)
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Filmový muzikál o císaři Karlu IV. a Elišce Pomořanské, která jako první žena porušila manželův zákaz a vstoupila v mužském přestrojení na Karlštejn.

Řekl: Lásko má, já stůňu, svoji pýchu já jen hrál... Kdo by neznal ústřední melodii z hudebního filmu režiséra Zdeňka Podskalského! Vznikl podle stejnojmenné divadelní hry, kterou v roce 1884 napsal Jaroslav Vrchlický. Navštívíme dobu panování Karla IV., jenž dal zbudovat Karlštejn jako pevnost střežící korunovační klenoty a údajně zakázal, aby tam nocovaly ženy. Královnu Elišku Pomořanskou trápila krutá žárlivost - co tam asi tak pan choť za nocí provádí? Rozhodla se tedy na hrad vniknout v přestrojení za páže a zjistit pravdu. Stejný nápad dostala v tentýž den také mladičká Alena, zamilovaná do jednoho ze členů hradní posádky. Z jejich konání samozřejmě povstane řada zapeklitých situací...
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski