Sledovat film
Lásky mezi kapkami deště
online

Film Lásky mezi kapkami deště
  Trailer  k filmu Lásky mezi kapkami deště
Přehrajte si film Lásky mezi kapkami deště HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 313 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Romance o ztraceném ševci, dvou bratrech, žižkovské dívce a nedozrálých hroznech.
Ve filmu režiséra Karla Kachyni Lásky mezi kapkami deště ožije pražské předměstí Žižkov třicátých let. Seznámíte se s ševcem Vincencem Bursíkem, který sem přišel odkudsi z venkova, aby se pustil do zoufalého a beznadějného boje s baťovskou velkovýrobou. Budete sledovat dospívání a soupeření dvou povahově rozdílných synů Kajdy a Pepana a taky milostné trampoty jejich lehkomyslné starší sestry Věry. Kajda se jednoho dne seznámí s půvabnou dívkou Pájou a začne se s ní scházet v krásné zahradě staré vily, která patří tak trochu záhadnému starému lékárníkovi. Když však Kajda seznámí Páju s bratrem, vše se mění.

Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Eduard Cupák (vypravěč (hlas)), Vladimír Menšík (Vincenc Bursík - cobbler), Lukáš Vaculík (Kajda Bursík - son), Michal Dlouhý (Kajda Bursík - child), Jan Hrušínský (Pepan Bursík - son), David Vlček (Pepan Bursík - child)
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 24.9.2023 16:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina