Sledovat film
Na samotě u lesa
online

Film Na samotě u lesa
  Trailer k filmu Na samotě u lesa Trailer
Přehrajte si film Na samotě u lesa HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 405 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Pražská rodina se s vidinou klidného místa k odpočinku rozhodne koupit chalupu na venkově. Jenže spolu s příbytkem získají i svérázného dědu, který se jen tak stěhovat nebude.
Oldřich a Věra Lavičkovi žijící v Praze se svými dětmi Petříkem a Zuzankou odjíždějí na venkovskou chalupu svého známého, inženýra Radima Zvona. Chtějí si také koupit nějakou venkovskou nemovitost a vyhlédnou si malebnou chaloupku dědy Komárka, který souhlasí, že ji prodá, ale až časem. Zatím pronajme Lavičkovým jednu místnost. Manželé se rozhodnou prožít na chalupě dovolenou. Zatímco Olda považuje pobyt na venkově za zdraví prospěšný, Věra je stále rozčilenější. Vadí jí spousta věcí, a tak stále důrazněji naléhá na manžela, aby s dědou, který jí zcela zjevně překáží, promluvil o prodeji. Děti jsou však ke starému dobrosrdečnému Komárkovi vstřícné a považují jej takřka za svého skutečného dědečka.

Žánr: Komedie, Drama, Rodinný
Režie: Jiří Menzel
Hrají a postavy: Zdeněk Blažek (Hruška), Petr Brukner (Prodavač), Martin Hradílek (Petr Lavička), Marta Hradílková (Zuzana Lavičková), Vlasta Jelínková (Vondrušková), Josef Kemr (Komárek)
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 87 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 23.5.2023 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська