Sledovat film
Setkání v červenci
online

Film Setkání v červenci
  Trailer  k filmu Setkání v červenci
Přehrajte si film Setkání v červenci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Setkání v červenci

Úsměvná letní romance o nenadálé lásce.
Středoškolák Jakub musí během léta absolvovat prázdninový jazykový kurz. Hned po příjezdu jej ale čeká nepříjemné překvapení: lektorkou kurzu je učitelka Klára Fišerová, která Jakuba nechala propadnout. Rozvedená učitelka s sebou má pětiletého syna Davida a Jakub tak naplánuje brilantní pomstu. Akce se mu však vymkne z rukou i ze srdce.

Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Daniela Kolářová (Klára), Oldřich Kaiser (Jakub), Tomáš Holý (David), Svatopluk Matyáš (Eda), Vlasta Fabiánová (Edova matka), Emma Černá (Učitelka)
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 17.2.2024 20:00

Recenze filmu Setkání v červenci:

Reziser Karel Kachyna /Ucho, Kocar do Vidne/ natocil tentokrat len priemerny normalizacny film o prazdninach v normalizacii sa venujucemu Ceskoslovensku. Akysi namet sa da vymysliet aj tuna, film siel vladnucim sudruhom pekne po chuti, takze mohol ist aj v kinach. Daniela Kolarova /Na kolejich ceka vrah/ samozrejme vyborna. Ovsem film je len taky znesitelny normalizacny priemer : 56 %
60% Martin7414
Je mi přes 40, na Setkání jsem si udělal čas až dnes, a ještě jsem ho neviděl celé. Z toho, co jsem viděl, jsem nicméně pochopil, že je to (na dnešní poměry) neskutečně propracovaný, dokonale promyšlený film. Věřím, že pokud bych ho dal celý, a pokud bych na něj měl trochu víc klidu, tak bych mu ještě zvýšil hodnocení. Daniele Kolářové jsem věřil nepříjemnou učitelku i živočišnou samičku, Olda Kaiser byl pro tu roli jako stvořený. Na funkční vztah 18ti letého kluka s o 10 let starší ženou nevěřím, ale nápad na film o jejich letním románku kvituji s povděkem. Venku je dnes kolem nuly, závan léta přijde vhod, bodly by i třešně, ale na ty si holt ještě budu muset počkat. Mohla by mi je servírovat nějaká strašně stará 30ti letá paní učitelka... Konec snění
80% michal.budik
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina