Film Setkání v červenci

Sledovat film
Setkání v červenci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Úsměvný příběh o jedné romantické prázdninové lásce, přátelství a životních hodnotách.
Jakub na střední škole těžce bojuje s angličtinou. Má ovšem movité rodiče, a ti pro synka nelitují peněz. Zaplatí mu prázdninový pobyt v jazykovém táboře, kde se má připravit na reparát. Když mladík dorazí na místo, zažije otřes: jeho lektorkou je nenáviděná profesorka Klára Fišerová, právě ta, která ho nechala propadnout! Navíc má s sebou pětiletého synka Davida, a ten je pěkné kvítko. Jakub je znechucen vývojem událostí a rozhoduje se pro rafinovaný protitah. Celá věc se mu ale vymkne z ruky i ze srdce...

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Daniela Kolářová (Klára), Oldřich Kaiser (Jakub), Tomáš Holý (David), Svatopluk Matyáš (Eda), Vlasta Fabiánová (Edova matka), Emma Černá (Učitelka)
Scénář: Ota Hofman, Karel Kachyňa
Země: Československo
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko