Sledovat film Setkání v červenci online

Přehrajte si film Setkání v červenci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Setkání v červenci na ČT1!
  Trailer k filmu Setkání v červenci   Sledovat Setkání v červenci online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Daniela Kolářová (Klára), Oldřich Kaiser (Jakub), Tomáš Holý (David), Svatopluk Matyáš (Eda), Vlasta Fabiánová (Edova matka), Emma Černá (Učitelka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Úsměvný příběh o jedné romantické prázdninové lásce, přátelství a životních hodnotách.

Jakub na střední škole těžce bojuje s angličtinou. Má ovšem movité rodiče, a ti pro synka nelitují peněz. Zaplatí mu prázdninový pobyt v jazykovém táboře, kde se má připravit na reparát. Když mladík dorazí na místo, zažije otřes: jeho lektorkou je nenáviděná profesorka Klára Fišerová, právě ta, která ho nechala propadnout! Navíc má s sebou pětiletého synka Davida, a ten je pěkné kvítko. Jakub je znechucen vývojem událostí a rozhoduje se pro rafinovaný protitah. Celá věc se mu ale vymkne z ruky i ze srdce...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski