Film
Příběh Alvina Straighta

Film Příběh Alvina Straighta
  Trailer  k filmu Příběh Alvina Straighta
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Bizarně sladký příběh Davida Lynche o žacích strojích, bratrské lásce a lidské odpovědnosti.
Alvin Straight nepřijde na pravidelné setkání v baru s přáteli. Tii ho nakonec najdou ležet doma na podlaze. Alvin si totiž při pádu poranil nohu a od té chvíle musí chodit o holích. Vzápětí se dozvídá, že jeho bratr, se kterým již deset let nemluvil, má mnohem vážnější zdravotní problém. Rozhodne se ho navštívit, ale protože nemůže kvůli špatnému zraku řídit auto, vydává se na cestu na zahradním traktůrku.

Originální název:

The Straight Story / Une histoire vraie

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: David Lynch
Hrají a postavy: Richard Farnsworth (Alvin Straight), Sissy Spaceková (Rose Straightová), Jane Gallowayová (Dorothy), Joseph A. Carpenter (Bud), Donald Wiegert (Sig), Tracey Maloneyová (Ošetřovatelka)
Scénář: John Roach, Mary Sweeney
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina