Sledovat film
Příběh Alvina Straighta
online

Film Příběh Alvina Straighta
  Trailer k filmu Příběh Alvina Straighta Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bizarně sladký příběh o žacích strojích, bratrské lásce, kukuřici a individuální lidské odpovědnosti...
Alvin Straight nepřijde na pravidelné setkání v baru s přáteli. Tii ho nakonec najdou ležet doma na podlaze. Alvin si totiž při pádu poranil nohu a od té chvíle musí chodit o holích. Vzápětí se dozvídá, že jeho bratr, se kterým již deset let nemluvil, má mnohem vážnější zdravotní problém. Rozhodne se ho navštívit, ale protože nemůže kvůli špatnému zraku řídit auto, vydává se na cestu na zahradním traktůrku.

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: David Lynch
Hrají a postavy: Richard Farnsworth (Alvin Straight), Sissy Spaceková (Rose Straightová), Jane Gallowayová (Dorothy), Joseph A. Carpenter (Bud), Donald Wiegert (Sig), Tracey Maloneyová (Ošetřovatelka)
Scénář: John Roach, Mary Sweeney
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 3.7.2022 05:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko