Sledovat film 42 online

Přehrajte si film 42 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 42
  Trailer k filmu 42   Sledovat 42 online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Brian Helgeland
Hrají a postavy:
Chadwick Boseman (Jackie Robinson), Harrison Ford (Branch Rickey), Nicole Behaire (Rachel Robinsonová), Christopher Meloni (Leo Durocher), Ryan Merriman (Dixie Walker), Lucas Black (Pee Wee Reese)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Znovu uvěříte v hrdinství.

V roce 1946 se Branch Rickey, majitel brooklynského baseballového týmu Dodgers, postaví rasovému konzervatizmu nejvyšší profesionální baseballové ligy v USA a uzavírá kontrakt s Jackie Robinsonem. Oba muži se stávají trnem v oku publika, tisku a dokonce i ostatních hráčů. Robinson je vystaven nepokrytému rasismu ze všech stran. Díky své ohromné odvaze a talentu si postupně získá fanoušky i spoluhráče, umlčí kritiky a změnou na baseballovém hřišti pomůže změnit svět.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski