Sledovat film
42
online

Film 42
  Trailer k filmu 42 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Znovu uvěříte v hrdinství.
V roce 1946 se Branch Rickey, majitel brooklynského baseballového týmu Dodgers, postaví rasovému konzervatizmu nejvyšší profesionální baseballové ligy v USA a uzavírá kontrakt s Jackie Robinsonem. Oba muži se stávají trnem v oku publika, tisku a dokonce i ostatních hráčů. Robinson je vystaven nepokrytému rasismu ze všech stran. Díky své ohromné odvaze a talentu si postupně získá fanoušky i spoluhráče, umlčí kritiky a změnou na baseballovém hřišti pomůže změnit svět.

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: Brian Helgeland
Hrají a postavy: Chadwick Boseman (Jackie Robinson), Harrison Ford (Branch Rickey), Nicole Behaire (Rachel Robinsonová), Christopher Meloni (Leo Durocher), Ryan Merriman (Dixie Walker), Lucas Black (Pee Wee Reese)
Scénář: Brian Helgeland
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko