Sledovat film
Trumbo
online

Film Trumbo
  Trailer  k filmu Trumbo
Přehrajte si film Trumbo HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 494 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Trumbo

Snímek vypráví příběh jednoho z nejšpičkovějších hollywoodských scénáristů Daltona Trumba, jehož neochota odpovědět v roce 1947 před kongresovou komisí na otázku, zda je - či byl - komunistou, vedlo k jeho zařazení na černou listinu.

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Bryan Cranston (Dalton Trumbo), Michael Stuhlbarg (Edward G. Robinson), David Maldonado (Rocco), John Getz (Sam Wood), Diane Laneová (Cleo Trumbo), Laura Flannery (host na párty)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 16.2.2024 15:25

Recenze filmu Trumbo:

Bryan Cranston je prostě dobrej a byl by ikdybych ho neznal z Breaking Bad. Jinak je to hodně dobře natočené a sledovat situaci kolem vzniku starých oscarových filmů, které znám mě bavilo, takže 76%
80% Matli1
Ďalšia čierna machuľa na tej tzv " americkej demokracii " vynikajúce reálne stvárnené čierne obdobie kedy všetko čo nešlo s prúdom kapitálu a vojnovému štvaniu bolo radikálne..červené...komunistické...a extrémistické...aj teraz sa tá istá banda oháňa slovkom extrémista...radikál...kontroverzný...a viete čo ? kapitalisti všetkých krajín vylížte mi prdel !
100% zahadum
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina