Sledovat film Big Eyes online

Přehrajte si film Big Eyes online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Big Eyes
  Trailer k filmu Big Eyes   Sledovat Big Eyes online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Amy Adamsová (Margaret Keaneová), Christoph Waltz (Walter Keane), Krysten Ritterová (DeeAnn), Jason Schwartzman (Ruben), Danny Huston (Dick Nolan), Terence Stamp (John Canaday)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
Ona to namalovala. On to prodal. A všichni kupovali.

Film od rozmarného režiséra Tima Burtona, Big Eyes vypráví skutečný a šokující příběh jednoho z nejkolosálnějších uměleckých podvodů v historii. Na sklonku čtyřicátých a počátku padesátých let dosáhl malíř Walter Keane neuvěřitelného úspěchu, naprostou revoluci v komercionalizaci populárního umění, se záhadnými obrazy tváří s velkýma očima. Bizarní a šokující pravda se nakonec vyšla najevo, když se zjistilo, že Walterovy práce nebyly ve skutečnosti vůbec vytvořeny jím, ale jeho manželkou Margaret. Keane, jak se zdálo, žil kolosální lží, kterou oklamal celý svět. Příběh je až příliš neuvěřitelný, aby byl smyšlený. Big Eyes se soustředí na Margaretino umělecké probuzení, fenomenální úspěch jejích obrazů a její bouřlivý vztah s manželem, který byl katapultován k mezinárodnímu věhlasu tím, že přijímal ocenění za její práci.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski