Sledovat film
Big Eyes
online

Film Big Eyes
  Trailer k filmu Big Eyes Trailer
Přehrajte si film Big Eyes HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 359 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Ona to namalovala. On to prodal. A všichni kupovali.
Film od rozmarného režiséra Tima Burtona, Big Eyes vypráví skutečný a šokující příběh jednoho z nejkolosálnějších uměleckých podvodů v historii. Na sklonku čtyřicátých a počátku padesátých let dosáhl malíř Walter Keane neuvěřitelného úspěchu, naprostou revoluci v komercionalizaci populárního umění, se záhadnými obrazy tváří s velkýma očima. Bizarní a šokující pravda se nakonec vyšla najevo, když se zjistilo, že Walterovy práce nebyly ve skutečnosti vůbec vytvořeny jím, ale jeho manželkou Margaret. Keane, jak se zdálo, žil kolosální lží, kterou oklamal celý svět. Příběh je až příliš neuvěřitelný, aby byl smyšlený. Big Eyes se soustředí na Margaretino umělecké probuzení, fenomenální úspěch jejích obrazů a její bouřlivý vztah s manželem, který byl katapultován k mezinárodnímu věhlasu tím, že přijímal ocenění za její práci.

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: Tim Burton
Hrají a postavy: Amy Adamsová (Margaret Keaneová), Christoph Waltz (Walter Keane), Krysten Ritterová (DeeAnn), Jason Schwartzman (Ruben), Danny Huston (Dick Nolan), Terence Stamp (John Canaday)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 12.8.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська