Sledovat film Prci, prci, prcičky 2 online

Přehrajte si film Prci, prci, prcičky 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Prci, prci, prcičky 2 na Nova!
  Trailer k filmu Prci, prci, prcičky 2   Sledovat Prci, prci, prcičky 2 online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
James B. Rogers
Hrají a postavy:
Jason Biggs (Jim Levenstein), Shannon Elizabethová (Nadia), Alyson Hanniganová (Michelle Flahertyová), Chris Klein (Oz), Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), Natasha Lyonneová (Jessica)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Panictví se zbavili, touhy po sexu ne.

Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski