Sledovat film Náhodný milionář online

Přehrajte si film Náhodný milionář online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Náhodný milionář na !
  Trailer k filmu Náhodný milionář   Sledovat Náhodný milionář online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Steven Brill
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Longfellow Deeds), Winona Ryderová (Pam Dawsonová), John Turturro (Emilio), Allen Covert (Marty), Peter Gallagher (Chuck Cedar), Jared Harris (Mac)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Přišel. Viděl. Nepochopil. Ani za 40 miliard.

Longfellow Deeds je příjemný a milý člověk, který vede prostý, ale šťastný život v malé vesničce v New Hampshire. Populární majitel podniku Deeds' Pizza, jediné pizzerie v širokém okolí, baví zákazníky recitací své netradiční, avšak velmi zábavné poezie, díky čemuž se stal místní celebritou. Poklidný život v tomto malém podniku však naruší příjezd Chucka Cedara a jeho přítele Andersona, kteří Deedsovi oznámí, že mu dávno zapomenutý příbuzný Preston Blake odkázal 40 miliard dolarů, mediální impérium, fotbalový a basketbalový tým a osobní helikoptéru, připravenou jej okamžitě přepravit do světa velkého businessu. Náhlá proměna chudého člověka v multimiliardáře je samozřejmě velkou atrakcí pro místní tisk, pročež se Deeds záhy ocitá ve středu neodbytného zájmu médií...
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.