Sledovat film Prci, prci, prcičky online

Přehrajte si film Prci, prci, prcičky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online pro dospělé, komedie Prci, prci, prcičky na !
  Trailer k filmu Prci, prci, prcičky   Sledovat Prci, prci, prcičky online
Žánr:
pro dospělé, komedie
Režie:
Chris Weitz, Paul Weitz
Hrají a postavy:
Jason Biggs (Jimmy), Chris Klein (Chris Oz Ostreicher), Thomas Ian Nicholas (Kevin), Alyson Hanniganová (Michelle), Shannon Elizabethová (Nadia), Tara Reidová (Victoria Vicky Lathum)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Největší životní problém. Jsou čtyři a všichni ještě panici.

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic. Pochopitelně, že nikdo nechce být poslední a tak se balí jako o závod. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia, která od něho chce doučovat historii a to ve cvičebním úboru. Že by výzva? Jim proto instaluje na computer digitální kameru, takže všichni spolužáci mohou přes Internet sledovat, co se bude dít v jeho pokoji. Oz si zase podle své povahy hledá citlivou duši Ale co tím vlastně myslí citlivou ? Asi to bude roztomilá Heather z pěveckého kroužku. Kevin to má jednoduché, je už dávno zadán. Ale jeho dívka Vicky pořád čeká na správné místo a správný čas. Zdá se, že jedině intelektuální Finch si nedělá starosti. Ale nechce náhodou podvádět?
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski