Sledovat film Lásce na stopě online

Přehrajte si film Lásce na stopě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Lásce na stopě na !
  Trailer k filmu Lásce na stopě   Sledovat Lásce na stopě online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Peter Chelsom
Hrají a postavy:
John Cusack (Jonathan Trager), Kate Beckinsaleová (Sara Thomasová), Jeremy Piven (Dean), Bridget Moynahanová (Halley Buchananová), Eugene Levy (Macall Polay), Lilli Lavine (Bloomingdale's Stock Girl)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Když má osud smysl pro humor...

Náhodou se setkali v obchodě. Náhodou se potkali ten samý den na tom samém místě ještě jednou. Pak se neviděli řadu let. Když už mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Jsou to ale všechno opravdu jenom náhody? A je láska náhoda? Nebo je to osud, kterému člověk nemá šanci uniknout? Jsou zdánlivé náhody, vedoucí k tomu, že se lidé setkávají a míjejí, ve skutečnosti znameními osudu? A může mít osud smysl pro humor?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.