Sledovat film Jak přežít single online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Jak přežít single
  Trailer k filmu Jak přežít single   Sledovat 1433 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Christian Ditter
Hrají a postavy:
Dakota Johnson (Alice), Rebel Wilson (Robin), Leslie Mannová (Meg), Damon Wayans Jr. (David), Anders Holm (Tom), Alison Brieová (Lucy)
Scénář:
Liz Tuccillová, Marc Silverstein, Abby Kohn, Dana Fox
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Párty začíná.

Půvabná Alice si chce dát pauzu od vysokoškolské lásky Joshe, aby si ujasnila, co vlastně chce od života. V práci potká Robin, ztřeštěnou milovnici večírků, která se rozhodně nestydí za svou konfekční velikost XXXL a nespoutané sexuální úlety. Robin se nové kolegyně ujme a ukáže jí, jak si užívat newyorských lákadel plnými doušky. Radu, jak správně naložit se stavem nezadaná, by potřebovala i Aliciina starší sestra Meg, workoholická doktorka, která si za žádnou cenu nechce připustit touhu po partnerovi či po dítěti. Do New Yorku také přichází Lucy, která si chce rozšířit obzory ve velkoměstě, nastartovat svou kariéru a najít budoucího partnera. Stěžejním potkávacím místem je oblíbený bar, který vede sympaťák Tom, jemuž vyhovují vztahy na jednu noc a který zná všechny finty, jak dostat holku do postele. Po večírcích plných alkoholu a sexu si Alice začíná přát trvalý vztah, ale vůbec se jí nedaří potkat někoho normálního.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko