Sledovat film Pravdivé lži online

Přehrajte si film Pravdivé lži HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, thriller, akční Pravdivé lži na Prima Cool!
  Trailer k filmu Pravdivé lži   Sledovat Pravdivé lži online
Žánr:
akďż˝nďż˝, komedie, thriller, akční
Režie:
James Cameron
Hrají a postavy:
Arnold Schwarzenegger (Harry Tasker), Jamie Lee Curtisová (Helen Taskerová), Tom Arnold (Albert Gibson), Bill Paxton (Simon), Tia Carrereová (Juno Skinnerová), Art Malik (Salim Abu Aziz)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Je Arnold Schwarzenegger tajný superagent, nebo obyčejný obchodník s počítači, jak se domnívá jeho žena Jamie Lee Curtis?

Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen už patnáct let věří tomu, že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi... jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství?
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski