Film Pravdivé lži

Sledovat film
Pravdivé lži
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Je Arnold Schwarzenegger tajný superagent, nebo obyčejný obchodník s počítači, jak se domnívá jeho žena Jamie Lee Curtis?
Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen už patnáct let věří tomu, že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi... jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství?

Žánr: Akční, Komedie, Thriller
Režie: James Cameron
Hrají a postavy: Arnold Schwarzenegger (Harry Tasker), Jamie Lee Curtisová (Helen Taskerová), Tom Arnold (Albert Gibson), Bill Paxton (Simon), Tia Carrereová (Juno Skinnerová), Art Malik (Salim Abu Aziz)
Scénář: Claude Zidi, Simon Michaël, Didier Kaminka, James Cameron
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko