Sledovat film Poslední růže od Casanovy online

Přehrajte si film Poslední růže od Casanovy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Poslední růže od Casanovy online
Žánr:
komedie
Režie:
Václav Krška
Hrají:
Felix Le Breux (Casanova), Milena Dvorská (Valerie), Vladimír Brabec (František Adam Valdštejn), Bohuš Záhorský (Josef Karel Valdštejn), Otto Šimánek (Doktor O'Reilly), Libuše Havelková (Paní Maternová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
V poklidné nudě knihovny duchcovského zámku dožívá svůj pestrý život proslulý dobrodruh a svůdce.

Děj se odehrává v době, kdy na duchcovském zámku Valdštejnů zastával funkci knihovníka zřejmě nejslavnější dobyvatel žen Giacomo Casanova. Byl tehdy už poněkud unuděným a nevrlým starcem, kterého těšilo snad jen psaní memoárů a pak každodenní partička karet s hrabětem. To všechno se ovšem změnilo, když na zámek přijel Valdštejnův mladý synovec František Adam se svou půvabnou ženou Valérií. Ta totiž chtěla "na vlastní oči" vidět slavného svůdce. Skutečnost ji však poněkud zklamala, stejně jako svůdcovy zastaralé názory na lásku. Zatímco ona upřednostňovala prostý cit, Casanova tvrdil, že lásku ženy lze získat pouze galantností a vybraným chováním. Protože ani jeden z nich nechtěl ustoupit, rozhodli se tomu druhému dokázat svou pravdu. A na to se i vsadili. Valerie se svým manželem, Casanova se starým hrabětem. Během následujících dnů se mezi oběma rozhořela ta nejpodivnější bitva, jakou kdy zámek Duchcov zažil.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.