Film Láska jako trám

Sledovat film
Láska jako trám
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavná televizní komedie o tom, co se sběhlo kolem jedné zlaté svatby.
Jan Pivec měl na psacím stole pod sklem citát z Johna Galsworthyho: "Tímto světem projdu jen jednou. Proto každé dobro a laskavost, kterou mohu prokázat kterékoliv lidské bytosti či němé tváři, nechť vykonám nyní a nechť je neodkládám. Neboť nepůjdu znovu touto cestou..." A probíráme-li se jeho životem a přebohatou tvorbou, nemůžeme nevidět, že každá jeho role, ať velká či malá, ať divadelní, filmová, rozhlasová či televizní, byla studována a interpretována s těmito slovy před očima.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: František Filip
Hrají a postavy: Jiřina Šejbalová (Blazena, wife), Jan Pivec (Rudolf. husband), Bohuš Záhorský (Frantisek, friend), Marie Rosůlková (slečna), Jana Koulová, Růžena Merunková
Scénář: Jan Jílek
Země: Československo
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko