Sledovat film
Láska jako trám
online

Film Láska jako trám
  Trailer  k filmu Láska jako trám
Přehrajte si film Láska jako trám HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 525 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Láska jako trám

Komedie o oslavě zlaté svatby, která se tak trošku zvrtla.
Jan Pivec ve slavné televizní komedii o tom, co všechno se událo kolem jedné zlaté svatby.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Jiřina Šejbalová (Blazena wife), Jan Pivec (Rudolf. husband), Bohuš Záhorský (Frantisek friend), Marie Rosůlková (slečna), Jana Koulová, Růžena Merunková
Scénář: Jan Jílek
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 19.11.2023 15:05

Recenze filmu Láska jako trám:

Motto: Slavná televizní komedie o tom, co se sběhlo kolem jedné zlaté svatby. Jan Pivec měl na psacím stole pod sklem citát z Johna Galsworthyho: Tímto světem projdu jen jednou. Proto každé dobro a laskavost, kterou mohu prokázat kterékoliv lidské bytosti či němé tváři, nechť vykonám nyní a nechť je neodkládám. Neboť nepůjdu znovu touto cestou..." A probíráme-li se jeho životem a přebohatou tvorbou, nemůžeme nevidět, že každá jeho role, ať velká či malá, ať divadelní, filmová, rozhlasová či televizní, byla studována a interpretována s těmito slovy před očima.
90% josarzz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina