Sledovat film Poslední legie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Poslední legie
  Trailer k filmu Poslední legie   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Válečný
Režie:
Doug Lefler
Hrají a postavy:
Colin Firth (Aurelius), Ben Kingsley (Ambrosinus/Merlin), Aishwarya Raiová (Mira), Peter Mullan (Odoacer), Kevin McKidd (Wulfila), John Hannah (Nestor)
Země:
USA, Velká Británie, Francie, Slovensko, Itálie
Rok výroby:
2007
Popis:
Excalibur byl ještě před králem Artušem.

Římská říše se zmítá na pokraji zániku, ale nová legenda určená přetrvat navěky čeká na svůj zrod. Výpravný film z období pádu Římské říše, který se natáček mimo jiné i na Slovensku. Římská říše se rozpadá a mladý Romulus Augustu opouští město. Vydává se na nebezpečnou cestu, aby vytvořil legii věrných - Poslední legii.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski