Sledovat film Spider- Man: Daleko od domova online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Spider- Man: Daleko od domova
  Trailer k filmu Spider- Man: Daleko od domova   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Režie:
Jonathan Watts
Hrají a postavy:
Tom Holland (Peter Parker / Spider-Man), Zendaya Coleman (Michelle Jones), Jon Favreau (Happy Hogan), Cobie Smuldersová (Maria Hill), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Marisa Tomeiová (May Parkerová)
Scénář:
Steve Ditko, Stan Lee, Chris McKenna, Erik Sommers
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Peter Parker se rozhodne vydat s kamarády na prázdniny do Evropy. Jeho plán nechat na pár týdnů superhrdinství vezme brzy za své, neboť ho agent Nick Fury požádá, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko