Sledovat film Polská krev online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Polská krev
  Trailer k filmu Polská krev   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Alena Frimlová (Wanda Kwasinská), Štěfan Hoza (Bolko Baranský), Anny Ondráková (Helena Zarembová), Theodor Pištěk (Jan Zaremba), Růžena Šlemrová (Jadwiga Kwasinská), Bonda Szynglarski (Bolek's kamarád #3)
Scénář:
Václav Wasserman, Léo Stein
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Hrabě Baranovský je kavalír se slabostí pro blondýnky sladké . Jeho zájmu neunikla ani nová služebná Helena - a to o ní neví zdaleka vše.

Hrabě Bolko Baranský vede velkopanský život, ačkoli mu už exekutoři zabavili všechno, dokonce i nábytek. Z dluhů by se mohl dostat nějakým výhodným sňatkem, to se mu ale příčí. A tak povýšeně odmítne, když mu chce bohatý statkář Zaremba představit svou dceru Helenu. Uražená dívka se rozhodne pro pomstu. Za Baranského nepřítomnosti zajde na jeho statek a dá se tam najmout jako hospodyně...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko