Sledovat film Polská krev online

Přehrajte si film Polská krev online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie Polská krev na !
  Trailer k filmu Polská krev   Sledovat Polská krev online
Žánr:
hudba & umění, komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Alena Frimlová (Wanda Kwasinská), Štěfan Hoza (Bolko Baranský), Anny Ondráková (Helena Zarembová), Theodor Pištěk (Jan Zaremba), Růžena Šlemrová (Jadwiga Kwasinská), Bonda Szynglarski (Bolek's kamarád #3)
Země:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Hrabě Baranovský je kavalír se slabostí pro blondýnky sladké . Jeho zájmu neunikla ani nová služebná Helena - a to o ní neví zdaleka vše.

Hrabě Bolko Baranský vede velkopanský život, ačkoli mu už exekutoři zabavili všechno, dokonce i nábytek. Z dluhů by se mohl dostat nějakým výhodným sňatkem, to se mu ale příčí. A tak povýšeně odmítne, když mu chce bohatý statkář Zaremba představit svou dceru Helenu. Uražená dívka se rozhodne pro pomstu. Za Baranského nepřítomnosti zajde na jeho statek a dá se tam najmout jako hospodyně...
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski