Film
Blikající světla

Film Blikající světla
  Trailer  k filmu Blikající světla
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Blikající světla

I zločinci mají sny.
Útěk před obávaným bossem se pro čtveřici neúspěšných zlodějů stane nečekanou šancí, jak si splnit sny, o kterých nikdy nevěděli. Jensenův komediální debut černý jako tér. Torkild, vůdce gangu kodaňských zlodějíčků, prožívá těžkou krizi středního věku. Neví, kam dál. Do karet mu ale nahraje Muž z Fara, otrlý kriminálník, který ho najme spolu se třemi kumpány, aby ukradli kufr se čtyřmi miliony dánských korun. Čtyřlístek se rozhodne využít snadno nabytých peněz a uprchnout do Barcelony. Když na zoufalém útěku najdou polorozpadlý hostinec, rozhodnou se předstírat, že jsou noví majitelé. Ze hry se ale rychle stává skutečné odhodlání začít znovu a jinak.

Originální název:

Blinkende lygter / Flickering Lights

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Søren Pilmark (Torkild), Sřren Pilmark (Torkild), Ulrich Thomsen (Peter), Mads Mikkelsen (Arne), Nikolaj Lie Kaas (Stefan), Sofie Grabolová (Hanne)
Země: Dánsko, Švédsko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Film Europe +
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina