Sledovat film
Polibek ze stadionu
online

Film Polibek ze stadionu
  Trailer k filmu Polibek ze stadionu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Legendární sportovní hlasatelé Laufer, Mašlonka a Procházka ve filmové veselohře Martina Friče.
Film čerpá námět z rozruchu při mistrovství světa v ledním hokeji v roce 1947. Rakousko vítězí nad Švédskem. Československo získává titul mistrů světa. Dav na stadionu šílí radostí a tu z ničeho nic dostane zubař Jan Vaněček polibek od rozjásané neznámé dívky. K jeho smůle však tento polibek zachytí i kamera, která záběr promítne ve filmovém žurnálu pro kina, který zhlédne Vaněčkova snoubenka Lída. Janovi tak nezbývá, než najít neznámou dívku a poprosit ji, aby mu dosvědčila, že ten polibek byl zcela nevinný. Podaří se Janovi dívku najít a dosáhne odpuštění?

Žánr: Komedie
Režie: Martin Frič
Hrají a postavy: Zdeněk Dítě (Jan Vaněček), Jana Dítětová (Věra Fabiánová), Svatopluk Beneš (Oldřich Janota), Eman Fiala (Úcetní Malík), Irena Bernátová (Lídia Jonášová), Marie Grossová (Ema Jonášová)
Rok výroby: 1948
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 7.12.2022 09:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська